איך משפרים את הביטחון העצמי בזמן קצר?אלא אם כן למדו ואיך להיפטר ממנו “אני לא יכול!” לפעמים זה רק סימן של למידה לא משמעותית! לעתים קרובות שמעתי את זה “אני לא יכול!” בארון! זה קורה לעתים קרובות להסתכל על האיש ולראות אותות רבים שנראים כמו שהם באמת יכול. “? אני שואל,” איך זה שאתה לא יכול ניסית? ”
התשובה באה מיד: “לא! , “או” ניסיתי בעבר והתעוררתי. זה לא הגיוני בטח, מילים הן לא בדיוק אלו. אבל המסר זהה לפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו במצב של ללמוד כי משהו לא יכול להשתנות ואנחנו לא טורחים לנסות.

הקשר בין התפתחות האישית לביטחון עצמי

אנחנו מסתכלים על הפיל בקרקס ומבחינים שיש לו מעל 2 טונות של משקל גוף, אבל הוא מוחזק על רצועה. ? למה הוא לא עוזב מדוע כל הטריקים הנדרשים? ? הוא באמת נהנה לעשות אותם. ביטחון העצמי צריך גם במצב של הכרויות חינם כי לא תמיד ניתן למצוא זוגיות ללא תוכנה זאת.

בטח, התשובה היא לא קטגורי הוא עושה מה שהוא עושה. כי ככה הוא למד . הוא למד שאין לו ברירה.

כשהוא קטן מאוד, קשור למאמנים עם מחרוזת של עמוד. במשך ימים רבים הוא יתאמץ וינסה לברוח. , להיות קטן מדי וחלש. הוא לא יצליח בשלב מסוים, הוא יפסיק לנסות. לברוח והוא עומד להיסדק רק עכשיו מגיע החלק. הממשי של ההכשרה כדי שהפיל יאומן, עליו ללמוד שאין לו ברירה אלא ללמוד שאין לו אפשרויות.

שיפור ביטחון עצמי מתמשך

זה קורה לעתים רחוקות כי הפיל מנסה להיפטר יד ביטחון עצמי ברגע שהוא גדל. באופן פרדוקסלי, וזיכרון הפיל עוזר לו במובן זה. , אז, לא עוד ניסיון. תודות ליכולת ללמוד יותר מ 2 טון של משקל הגוף לא חושב שזה מספיק כדי להיפטר החבל.
לפעמים אותו הדבר. קורה לנו, אנשים למדתי שדברים מסויימים הם כמו שהם. ואנחנו לא מנסים לשנות כלום אין מצב! ? מה הטעם ! זה לשווא איך ניפטר מהלומדות ביטחון עצמי

אנחנו יכולים להיפטר מהנבדקים רק אם נבחן את המציאות כאן-ועכשיו. , הפיל, כשהוא היה קטן. לא הצליח לברוח מהרצועה אם הוא היה לוקח מבחן של המציאות עכשיו, הוא היה רואה שהוא לא יכול פשוט לברוח, אלא להרוס את כל אוהל הקרקס ולשים את כולם במנוסה!

מה צריך הפיל ללמוד כדי להתגבר על החשיבה של ביטחון עצמי? פשוט! אנרגיה המונית המקבילה.
! אל תגיד שאני לא יכול ! לפני שתנסה

נסות! אם אתה מגיע למסקנה שאתה עדיין לא יכול, שאל את עצמך מה אתה צריך כדי שתוכל? ? זה שווה להשקיע בזה מאמץ ! אם כן, לך לעבודה

לפעמים קשה לנו. לעשות שינוי כזה לבד ברגעים כאלה אנחנו יכולים לקרוא לפסיכותרפיסטית לתמוך בנו בתהליך הזה.

! אל תגיד שאני לא יכול ! לפני שתנסה , לפני שאתה מוותר! עשה מה שאתה עושה כאן ועכשיו

Close Menu