ביטחון עצמי והסיכוי של שינוי אחרי טיפולחשוב מאוד שהמטפל יאמין לראשונה ביטחון עצמישניתן להקל על שינוי. זה התפקיד של המטפל לעזור. לאיש הזה להוציא אותם מהיער אם המטפל מצא רק שהספינות טבעו ובכו כתף אל כתף עם הלקוח שלו, הוא לא פתר דבר.
ביטחון עצמי לפעמים הסירות טובעות לפעמים השמיים מעוננים. ורעמים עם ברק תפקידו של המטפל הוא ללוות את הלקוח ליציאה מקיפאון זה וחשוב מאוד שהמטפל יאמין באפשרות זו ולאחר מכן מעורר את האמונה והלקוח.
כמובן, התוצאה של פסיכותרפיה תלוי בגורמים רבים, אבל אני חושב שאלה הרשומים לעיל הם כמה החשובים ביותר. לכן, אם אתם מחפשים פסיכותרפיסטית טוב, אני ממליץ לך לחפש פסיכותרפיסטית שיש לו את התכונות הללו.
אם אתה יוצא להמלצה, אולי תמצא מטפל טוב יותר מהר. אם לא, ביטחון עצמיתצטרך לקחת את החיפוש שלך. אולי הראשון שתיצור איתו קשר. יהיה האדם הנכון . או אולי לא . אל תפסיק לחפש בוודאי תמצא בסופו של דבר מטפל עם מי תרגיש בנוח ותוכל לבטוח בו. המטפל אומר דברים שאינם נעים לך וקשה לקבל אותם כאמיתיים.

זה לא בהכרח אומר שמדובר על ביטחון עצמי

הפרעת הסתגלות מתרחשת בתגובה ללחץ פסיכו-סוציאלי הניתן לזיהוי, כגון המקרה של גירושין, של חומרת נמוכה הרבה יותר מאשר במקרה של לחץ PTSD או אקוטי, בתוך 3 חודשים של התרחשות. תסמינים משמעותיים קלינית או התנהגויות מיוצגים על ידי מצוקה מסומנים והידרדרות משמעותית בבית הספר החברתי. במקרה זה, שפותחו כסוג של תגובה למצב טראומטי, הילד חוצה, מחולקים לארבעה שיעורים עיקריים. ללא ביטחון עצמי קשה למצוא באתרי באתרי הכרויות בחינם זוגיות מתאימה.

הפרעות התנהגותיות

התנהגות אגרסיבית: גורם או מאיים פגיעה פיזית בבני אדם או בבעלי חיים אחרים: לעתים קרובות, מאיים או מפחיד אחרים; לעתים קרובות הוא יוזם מכות, עשה שימוש בנשק שעלול לגרום נזק גופני רציני לאחרים, היה אכזרי פיזית לאנשים אחרים; צער בעלי חיים; גניבה עם עימותים עם הקורבן (לשעבר: שודדים, גניבת ארנק), וכו ‘.
התנהגות לא אגרסיבית: גורמת לאובדן או לפציעה של רכוש הונאה או גניבה.
הפרות חמורות של הכללים: נעדרים לעתים קרובות מהבית בלילה בבוז לאיסור ההורים, החל מגיל 13; ברח מהבית (לילה) לפחות פעמיים בזמן שהוא חי בבית האם או בתחליף הורים (או פעם בלי לחזור הביתה זמן רב); מדלג לעתים קרובות מבית הספר, החל לפני גיל 13.

Close Menu