טיפול קצר מועד בחרדותחרדה יומית יכולה להופיע בצורה של חששות לגבי תשלום חשבוניות, מציאת שירות, הפרדה משותף חרדות לחיים או אירועים דומים. טבעי שאירועים מסויימים בחיינו מטרידים אותנו במידה מסוימת. הבעיה מתרחשת כאשר מתבצעת חריגה ממדידה זו.

כאשר הדאגות שלנו קבועות וללא נושא מוחשי, וזה יוצר חרדות מתח מתמשך המפריע לחיים האישיים והמקצועיים שלנו, אנו יכולים לחשוב על הפרעת חרדה אפשרית.

הנה דוגמא נוספת! כשאנו מתביישים במצב לא נוח או מביך, זה טבעי לחוות קצת חרדה. כאשר אנו נמנעים מהקשרים חברתיים בכלל, מחשש שישפטו או או ישפילו, נוכל לחשוב על הפרעת חרדה אפשרית.

איך מתגברים על חרדת במזן הקצר ביותר אפשרי

כשאנו לוקחים מבחן או לתמוך במצגת ציבורית, זה טבעי לחוות קצת חרדה. כאשר אנו עושים התקף פאניקה, כנראה מתוך הכחול, ואנחנו מודאגים לגבי האפשרות לעשות עוד אחד, אנחנו כבר יכולים לחשוב על הפרעה חרדה. יש אנשים שיש להם חרדות כאשר מחפשים אתר הכרויות בחינם כי חוששים שלא יצליחו למצוא זוגיות.

הנה דוגמא נוספת אם לאחר אירוע טראומטי לאחרונה אנו חשים חרדה, עצבות, או קשה לישון בשקט, אנחנו יכולים לדבר על חרדה טבעית. זה טבעי חרדה כי זה בא בתגובה לאירוע האחרון בחיינו. אם מצב זה אינו עובר בזמן ואחרי מספר חודשים, עדיין יש לנו סיוטים או פלאשבקים, אז אנחנו יכולים לחשוב על הפרעת חרדה (לחץ פוסט-טראומטי).

טיפול פסיכודינמי קצר מועד בשיטת

חרדה היא דבר טבעי ונורמלי להתקיים בחיינו. אנחנו חייבים לדאוג. לא לעלות על סף מסוים אם נתבונן כי לאחר מספר שבועות או חודשים החרדה לא תיעלם, רצוי לפנות למומחה להערכה.

פסיכותרפיה יכולה להיות מועילה מאוד ! כשאנחנו הולכים לטיפול בזמן, רוב הפעמים החרדה אינה מגיע לשלב שבו נדרשת תרופה פסיכיאטרית. גם כאשר יש צורך בתרופות פסיכיאטריות, פסיכותרפיה מקלה את תהליך ההחלמה הרבה.

אז, בין אם אנחנו מדברים על חרדה הכליל, פוביה חברתית, פוביות ספציפיות, הפרעת פאניקה או אובססיבי כפייתי, לעשות פסיכותרפיה כמו הזמן הוא סיכוי טוב מאוד של ריפוי. אני מקווה שהחומר הזה יהיה שימושי להבנה טובה יותר של ההבדל בין החרדה הטבעית והפתולוגית לבין הסוסים שישחררו אותנו מהשני.
מציעה התפתחות התערבות של נרקיסיזם ארכאי ב נרקיסיזם בוגרת על ידי הסבר והבנה, בהתאמה תיקון של מבנים פגומים על ידי רובוטריקים. אופטימיזציה היא היכולת לחפש ולמצוא חפצים עצמיים מתאימים. החפצים של העצמי מובנים למשמעותם של העצמים בסביבה (למשל, הורים) שהילד צריך בדרך כלל ליצור ולשמור על עצמם כמבנה קוהרנטי. הם מנוסים כחלק מstructurăpsihologică שלהם, ולכן אני תומך.

Close Menu