על חרדות עם דגש בפאניקה והטיפול המתאיםלעיתים קרובות נתקלתי בשאלה הזאת חרדות ובפחד בארון הפסיכותרפיה שלי כאשר אנו חיים התקף פאניקה בכל הפאר שלה, אנחנו יכולים לקבל את הרושם שאנחנו במרחק צעד אחד מלתת לעצמנו את הרוח. הלב פועם חזק, הנשימה מסורבלת, לוקחת אותנו עם סחרחורת וזיעה קרה. כל הסימפטומים האלה יכולים להוביל אותנו לאפשרות פאניקה של בעיה רפואית רצינית שעלולה לסכן את חיינו. המחשבה שאנו עלולים למות, הכוכבים מתחזקים, המגבירה את הפחדים של דינאנט.
העובדה שהתקפת הפאניקה אינה הורגת חרדותהיא אחד החינוך החשוב ביותר שנוכל לעשות במפגשי הפסיכותרפיה. חשוב שהאיש יבין. איך האורגניזם האנושי עובד כך הוא יבין שהתקפת הפאניקה אינה אומרת שהוא ימות בקרוב או שהוא יאבד את דעתו. חרדה אינטנסיבית זו היא מדינה שבאה והולכת.

איך קורה שמגיעים למצבים של פאניקה?

אז, לא משנה כמה חזקה אמונה שנמות, עלינו לחזור לכדור הארץ ולהבין שזה לא יקרה. ואם אנחנו לא הולכים למות, אולי זה לא יהיה רע לראות מה מפעיל ולשמור על החרדה שלנו. אין ספק שפגישה אצל פסיכולוג בקריות יכול לעזור.

פסיכותרפיה יכולה להיות שימושית פאניקה רבה בפתרון הנושאים שבבסיס התקפי הפאניקה שלנו. ברגע שהבעיות האלה נפתרות, התקפי הפאניקה ייעלמו, חרדות בפתאומיות, לעיתים בהדרגה.

לכן, אין לחסום את התקפי הפאניקה האלה, אלא לקרוא לפסיכותרפיה כדי להתגבר עליהם בהקדם האפשרי.

טיפול מקצועי במצבי פאניקה באופן אישי

אם אתה , אני לרשותכם במשרד עם כל הניסיון שיש לי, להיות משוכנע כי ביחד נוכל לעבור קל יותר ומהר באמצעות תקופה זו מוטרד של החיים שלך!
העולם הרבה יותר מדי מורכב מכדי להתווכח שיש לנו את האמת ושאנחנו לא מסוגלים לעשות זאת. אנחנו בני אדם. ויש לנו כוחות מוגבלים לכן, אולי במקום להאמין לאל, זה יהיה שווה לנסות להודות באנושיות שלנו (גבולות), ולפני שהכריזו שיש לנו את האמת המוחלטת, להתייעץ עם הסובבים אותנו, לנתח את הנתונים ולקבל את הפרספקטיבה שלנו יש לשים שאלה!

אני חושב שיש צורך ללמוד לעשות זאת כדי שנוכל להתפתח כאדם וכחברה!
האדם שחווה את התסמונת הזאת שנקראת “או מורכבת” מסרב להודות באפשרות שהוא עשוי להיות בטעות, אפילו בפני ראיות ברורות. כמו כן, האדם מתבטא באופן חרדות מאוד, מדבר על דעתו כאילו היה אמת

Close Menu